O firmie

O firmie

Spółka IBS-Systems jest dobrze znana na rynku, a ludzie którzy ją tworzą są obecni w branży od kilkunastu lat. Tworzymy zgrany i dynamiczny zespół, który cechuje się racjonalnym i świeżym spojrzeniem na całokształt procesu inwestycyjnego. Trzon naszej działalności to budowa nowoczesnych, zintegrowanych systemów zabezpieczeń oraz wysokiej klasy okablowania strukturalnego. Z dużym powodzeniem podchodzimy do projektów kompleksowo i jesteśmy w stanie dostarczyć kompletne rozwiązania odpowiadające potrzebom naszych klientów.

Firma IBS-Systems cały czas poszerza obszary swojej działalności, aby sprostać dynamice rynku. Zatrudniamy specjalistów na których można polegać. Nasza kadra jest odpowiednio przygotowana do najbardziej zaawansowanych projektów, dlatego możemy być obecni przy kliencie od momentu audytu, przez wykonanie i odbiory, aż po bieżące użytkowanie obiektu.

Zapewniamy bezpieczeństwo realizacji, ponieważ w strukturach naszej firmy pracuje już około 100 osób. Wykwalifikowana i doświadczona kadra zarządzająca oraz instalatorska pozwala nam ze spokojem budować nowoczesne, zaawansowane technologicznie oraz trudne do zrealizowania projekty. Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem dla każdego kontrahenta.

Nasi pracownicy brali udział w takich projektach jak:

  • budowy stadionów: Narodowego oraz Legii w Warszawie, Stadion Miejski w Bielsku-Białej
  • budowy centrów handlowych: C.H. Sukcesja w Łodzi, Forum Gdańsk, VIVO! w Krośnie
  • budowy biurowców: Eurocentrum, Domaniewska48 w Warszawie,
  • budowy serwerowni: KGP, onet, Port Lotniczy Modlin, Politechnika Warszawska

Nasz zespół

Nasza kadra zarządzająca to wykwalifikowany i zgrany zespół. Wszyscy brali udział w realizacjach topowych, znanych projektów. Bogate wieloletnie doświadczenie przekładają na sprawne i skuteczne zarządzanie.

Janusz Morka
prezes zarządu

Janusz zarządza strategią firmy. Pracuje ciężko, a przy tym jest bardzo elastyczny. Rozwija firmę, produkty i dba o dobrą atmosferę wśród pracowników. W branży  pracuje od przeszło dwóch dekad, współpracując w tym czasie z małymi i dużymi klientami w Polsce i za granicą. Janusz to dynamiczny i skuteczny przedsiębiorca. Jest specjalistą w dziedzinie prowadzenia negocjacji i realizacji projektów z zakresu teletechniki. Posiada duże doświadczenie. Cały czas zmotywowany do działania i poszukujący nowych wyzwań. Poza pracą wielki pasjonat motoryzacji.

Grzegorz Liber
dyrektor działu wsparcia technicznego

Stanowisko Grzegorza nie jest przypadkowe. Uznany specjalista z zakresu systemów bezpieczeństwa pożarowego. Jego wykształcenie elektryczno-informatyczne, przeszło 20 letnie doświadczenie w branży na każdym szczeblu kariery, „od montera do bohatera” oraz udział w największych inwestycjach, wnoszą olbrzymią jakość do prowadzonych projektów. Współpracownicy, a czasem nawet producenci (!), czerpią z jego olbrzymiej wiedzy i doświadczenia. Grzesiek najchętniej cały czas wolny spędziłby w górach, przypięty do deski snowboardowej.